Negahdar IST-WB

تذکر

طبق دانش و تجربیات فنی ما، اطلاعات فوق صحیح و دقیق میباشند. توصیه میشود قبل از مصرف، اطلاعات فوق در مورد موارد استفاده مختلف بررسی شود.

Negahdar IST-WB

Negahdar IST-WB یک ماده آنتی باکتریال برای محافظت از پوست خام در برابر باکتری است. این محصول یک ماده نگهدارنده مناسب برای مراحل خیساندن، در اسید خوابانیدن، دباغی، و غیره می باشد.
Negahdar IST-WB عاری از PCP بوده، در محیط زیست تجزیه می شود. این محصول در محیط های خیلی قلیایی و مایعات حاوی سولفید از بین می رود.
ویژگی ها
شکل ظاهری مایع شفاف مایل به قهوه ای
ماهیت مشتقات فنول (بدون PCP)
خاصیت یونی آنیونی
درصد ماده جامد 2 ± 40
درصد فعالیت 30
PH (محلول 1:10) 6 الی 7
ایمنی این محصول سمی است. برای اطلاعات بیشتر به MSDS مراجعه نمایید.
شرایط نگهداری در مکانی خشک، خنک، دارای تهویه مناسب، با دمای 15 الی 25 درجه سانتیگراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.
بسته بندی بشکه های PE 50 و 100 و 200 کیلوگرمی
موارد استفاده و توصیه ها:

موارد استفاده و توصیه ها:
Negahdar IST-WB برای خیساندن اصلی، در اسید خوابانیدن، دباغی، و ری تانینگ، به کار میرود. چربی زدایی نقش بسیار مهمی در استفاده از این محصول دارد. Negahdar IST-WB را همچنین میتوان به مواد خام اسپری کرده و یا با نمک مخلوط کرده اضافه کرد.

مقدار مصرف توصیه شده:
خیساندن: تا 0.05 درصد بسته به وزن خام
در اسید خوابانیدن: 0.5 الی 1 درصد بسته به وزن در اسید خوابانده شده و قبل از اضافه کردن اسید
دباغی: (پوست خام) 1 الی 1.5 درصد، بسته به وزن  در اسید خوابانده شده و بعد از دباغی کرومی

احتیاط:
به دلیل وجود روش های متنوع برای چربی زدایی و پخت، و همچنین انواع مختلف چرم، توصیه های ما بدون هیچ تضمینی می باشند. لطفا محصول را با فرمول خود و در شرایط و زمان خاص امتحان نمایید تا نتیجه دلخواه را به دست آورید.